Přebor v Pardubicích vyhrál Ondřej Smetana

Přestože včerejší počasí přímo nenasvědčovalo plochodrážním závodům, déšť se svítkovskému oválu vyhnul a tak nic nebránilo konání Přeboru ČR, kterého se účastnilo 22 jezdců. Součástí závodu byl i Memoriál Jiřího Merxe, který absolvovali jezdci na motocyklech o obsahu 250 ccm. Nejlepším závodníkem včerejšího večera byl Ondřej Smetana, který svému kolegovi Škurlovi utekl o jeden bod a tak se mohl radovat z vítězství. Škurla měl bodovou shodu s domácím Štichauerem, proto se o druhé a třetí místo museli jezdci rozjíždět. Dodatkovou jízdu vyhrál Škurla, a tak Štichauer skončil na třetím místě. Vinou defektu skončil Jan Kvěch těsně pod stupni vítězů, přestože do té doby neztratil jediný bod.

Memoriál Jiřího Merxe vyhrál Daniel Klíma, pražský junior, druhý skončil Daniel Šilhán, třetí místo patřilo Milanu Dobiáši.