Všechny závody
České závody
Zahraniční závody
DATUMČASMÍSTO NÁZEV
7.4.201815:00PrahaCZEPrague Open
7.4.2018PrahaCZEMČR 125 ccm - malá dráha
8.4.201815:00ŽarnovicaSVKMezinárodní mistrovství Slovenska
8.4.2018HeerenveenNEDMS na ledové ploché dráze - finále
14.4.2018PardubiceCZEFlattrack
17.4.201818:00PrahaCZEExtraliga
18.4.201818:00PardubiceCZEPřebor + 125 ccm
21.4.2018BřezolupyCZEPřebor + 125 ccm
22.4.2018SwingfieldGBRME na travnaté ploché dráze - semifinále
24.4.201818:00PrahaCZEMČR juniorů do 21 let
26.4.2018BalakovoRUSME na klasické ploché dráze - kvalifikace
26.4.2018ChabařoviceCZEMini Cup
28.4.20189:00PardubiceCZEDakar show 2018
28.4.201814:00PardubiceCZEME na klasické ploché dráze - kvalifikace
28.4.2018GoričanCROME na klasické ploché dráze - kvalifikace
28.4.2018DebrecenHUNME na klasické ploché dráze - kvalifikace
1.5.201816:00PrahaCZEMČR jednotlivců - finále
1.5.2018PrahaCZEMČR 125 ccm - malá dráha
5.5.2018TerenzanoITAME na klasické ploché dráze - Challenge
8.5.2018PlzeňCZEMČR juniorů do 21 let + 125 ccm
10.5.2018HerxheimGERMS na dlouhé ploché dráze - finále 1
12.5.201819:00VaršavaPOL2018 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland
12.5.2018SlanýCZEMemoriál Antonína Vildeho
13.5.2018KopřivniceCZEMČR jednotlivců - finále
17.5.201818:00PardubiceCZEExtraliga
19.5.201815:00ŽarnovicaSVKMS na klasické ploché dráze - kvalifikace
19.5.2018SlangerupDENMS na klasické ploché dráze - kvalifikace
19.5.2018LonigoITAMS na klasické ploché dráze - kvalifikace
19.5.2018RovnoUKRME juniorů do 21 let - semifinále
19.5.2018LiberecCZEFlattrack
19.5.2018ChabařoviceCZEMini Cup
21.5.2018AbensbergGERMS na klasické ploché dráze - kvalifikace
25.5.201817:00PrahaCZETrénink SGP
26.5.201818:45PrahaCZE2018 Anlas Czech Republic FIM Speedway Grand Prix
27.5.201815:00PrahaCZE1. liga družžstev
2.6.2018Mariánské lázněCZEMS na dlouhé ploché dráze - kvalifikace
2.6.2018OsloNORME juniorů do 21 let - semifinále
9.6.2018RanderDENEvropský pohár v kategorii 250 ccm
9.6.2018KopřivniceCZEExtraliga
9.6.2018PrahaCZEMini Cup
10.6.2018RanderDENEvropský pohár v kategorii 250 ccm
10.6.201815:00ŽarnovicaSVKExtraliga
10.6.2018PrahaCZEMini Cup
13.6.201818:00PardubiceCZEPřebor jednotlivcù
16.6.2018La ReoleFRAMS na dlouhé ploché dráze - finále 2
16.6.2018LiberecCZEMS juniorù do 21 let - kvalifikace 1
16.6.2018VetlandaSWEMS juniorù do 21 let - kvalifikace 2
16.6.2018RawiczPOLMS juniorù do 21 let - kvalifikace 3
17.6.2018DivišovCZEFlattrack
20.6.2018SlanýCZEExtraliga
23.6.2018GnieznoPOLSpeedway European Championship - finále 1
23.6.2018PlzeňCZEME juniorů do 21 let - semifinále
24.6.2018BielefeldGERMS na dlouhé ploché dráze - Challenge
24.6.2018ChabařoviceCZEMemoriál Jiřího Hurycha + MČR 125 ccm
29.6.2018HolstedDENMS juniorů do 21 let - finále
30.6.2018HorsensDEN2018 Danish FIM Speedway Grand Prix
30.6.2018DebrecenHUNME dvojic na klasické ploché dráze - semifinále
30.6.2018MaconFRAME juniorských družžstev do 21 let - semifinále
30.6.2018POLME juniorských družžstev do 21 let - semifinále
4.7.2018GdaňskPOLMS v kategorii 250 ccm - semifinále
6.7.2018ToruňPOLMS v kategorii 250 ccm - finále
6.7.2018SvitavyCZE1. liga družžstev
7.7.2018HallstavikSWE2018 Swedish FIM Speedway Grand Prix
7.7.201815:00ŽarnovicaSVKEvropský pohár dvojic do 19 let
7.7.2018WittstockGER250 ccm na dlouhé ploché dráze
8.7.201815:00ŽarnovicaSVKMČR juniorských družžstev
10.7.2018PrahaCZEMini Cup
14.7.2018RigaLATMS juniorských družžstev do 21 let - semifinále
14.7.2018GlasgowGBRMS juniorských družžstev do 21 let - semifinále
14.7.2018GüstrowGERSpeedway European Championship - finále 2
15.7.2018RodenNEDMS na dlouhé ploché dráze - finále 3
21.7.201819:00CardiffGBR2018 Adrian Flux British FIM Speedway Grand Prix
21.7.2018LonigoITAME dvojic na klasické ploché dráze - semifinále
21.7.2018PlzeňCZEPřebor jednotlivcù + 125 ccm
22.7.2018LesznoPOLMS juniorů do 21 let - finále
27.7.2018PardubiceCZEEvropský pohár do 19 let - semifinále
28.7.2018LandshutGERMS na klasické ploché dráze - Challenge
29.7.2018DivišovCZEMČR juniorů do 21 let + 125 ccm
4.8.2018LiberecCZEMČR dvojic
5.8.2018ŽarnovicaSVKExtraliga
11.8.2018MalillaSWE2018 Scandinavian FIM Speedway Grand Prix
11.8.2018VarkausFINEvropský pohár do 19 let - finále
11.8.2018DivišovCZEEvropský pohár v kategorii 125 ccm
11.8.2018KopřivniceCZEFlattrack + Přebor jednotlivcù
12.8.2018PlzeňCZE1. liga družžstev
12.8.2018ChabařoviceCZEMezinárodní volný závod 125 ccm
18.8.2018OutrupDENMS juniorů do 21 let
18.8.2018DaugavpilsLATSpeedway European Championship - finále 3
19.8.2018EenrumNEDMS na dlouhé ploché dráze - finále 4
22.8.2018PardubiceCZEPřebor jednotlivců + 125 ccm
25.8.201819:00GorzowPOL2018 MIB Nordic Gorzow FIM Speedway Grand Prix of Poland
25.8.2018SvitavyCZEPřebor jednotlivců
29.8.2018SlanýCZEExtraliga
1.9.2018MorizesFRAMS družžstev na dlouhé ploché dráze + 125 ccm
1.9.2018DaugavpilsLATME juniorských družžstev do 21 let - finále
5.9.2018PlzeňCZEMČR jednotlivců - finále
8.9.201819:00KrškoSLO2018 Aztorin Slovenian FIM Speedway Grand Prix
8.9.2018MisanoITAFlattrack
8.9.2018LiberecCZEPřebor jednotlivců + 125 ccm
13.9.2018PardubiceCZEExtraliga
15.9.2018ChorzowPOLSpeedway European Championship - finále 4
15.9.2018StralsundGERME juniorů do 21 let - finále
15.9.2018ChabařoviceCZEFlattrack + 125 ccm
15.9.2018KopřivniceCZEVolný závod
18.9.2018PrahaCZEPřebor jednotlivcù
18.9.2018PrahaCZEMČR 125 ccm - malá dráha
22.9.2018TeterowGER2018 German FIM Speedway Grand Prix
22.9.2018SlanýCZEMČR 250 ccm + 125 ccm
22.9.2018SvitavyCZEFlattrack
28.9.2018PardubiceCZEMS juniorů do 21 let - finále
29.9.2018PardubiceCZEZlatá stuha města Pardubic
30.9.2018PardubiceCZE70. Zlatá přilba města Pardubic
30.9.2018MühldorfAUTMS na dlouhé ploché dráze - finále 5
1.10.201819:00PrahaCZE50. Memoriál Luboše Tomíčka
6.10.201819:00TorunPOL2018 Torun FIM Speedway Grand Prix of Poland
6.10.2018ŽarnovicaSVK1. liga družžstev
7.10.2018BřezolupyCZEMČR jednotlivců - finále
9.10.2018PrahaCZEMini Cup
13.10.2018PardubiceCZEMacec cup
21.10.2018PrahaCZEMini Cup