Jan Kvěch si ve Varšavě vybral šestku

Foto: Michal Krupa

Včerejší odpoledne v PGE Narodowy ve Varšavě patřilo bodovanému tréninku. Ten se nejlépe povedl Danu Bewleymu. Ale ani Jan Kvěch neměl špatný výsledek, skončil na šestém místě a symbolicky si vybral i šestou startovní pozici.

Dan Bewley nejen, že si vybíral pozici jako první, ale již má před startem FIM Speedway Grand Prix 4 body k celkovému součtu bodů. Leon Madsen skončil na druhém místě a získal tak tři mistrovské body. Tai Woffinden pak získal body dva a Robert Lambert dokončil trénink na čtvrtém místě a připsal si tak jeden bod.

Vždy je příjemné vyhrát a vlastně jsem si myslel, že získám dva body. Čtyři jsou pro mě dobré, ale ta pořádná show začíná až zítra,” okomentoval své včerejší působení Bewley. Dodal, že na dráhách, které nejsou celoročně pro plochou dráhu mu to obvykle celkem jde.

Trénink nedopadl dobře pro Dominika Kuberu, který upadl a kvalifikační trénink pro něj skončil dříve než začal. Pád, ale nijak neohrozil jeho dnešní účast v závodě: ”Cítím se skvěle. Tohle je Varšava. Velký polská stadion a opravdu tu chcete mít dobrý závod. Vždy jsem snil o tom, že budu v GP a budu startovat zrovna tady. Bude to úžasné”.

Startovní listina:
#29 Andžejs Lebeděvs
#744 Kai Huckenbeck
#69 Jason Doyle
#54 Martin Vaculík
#30 Leon Madsen
#201 Jan Kvěch
#155 Mikkel Michelsen
#505 Robert Lambert
#108 Tai Woffinden
#16 Mateusz Ciernak
#25 Jack Holder
#95 Bartosz Zmarzlik
#99 Dan Bewley
#66 Fredrik Lindgren
#415 Dominik Kubera
#48 Szymon Wozniak


Úvodní foto: Michal Krupa

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*