Dlouhou plochou dráhu v Mariánkách odplavil déšť

Dnešní den byl pro plochou dráhu nabitý. Poslední kvalifikační kola SGP a dlouhá plochá dráha v Mariánských Lázních. Jenže zatímco v Žarnovici a v italském Lonigu plochodrážní motocykly burácely, v lázeňském městě utichly krátce po tréninku.

Trénink Mezinárodního mistrovství ČR na dlouhé ploché dráze proběhl okolo jedenácté hodiny bez problémů a za pěkného počasí. Na stadionu se sešlo diváků dost, pokud vezmeme v potaz konající se semifinálové utkání v hokeji.

Krátce po třinácté hodině ovál patřil kaskadérům a freestylové show, ale právě zde již začaly první problémy. Jejich produkci už přerušil déšť. Lilo a lilo. Ohledně pokračování závodu bylo dost spekulací, jedna verze byla, že se závod přesune na neděli na desátou hodinu a další, že se závod odjede ještě dnes. Pršet přestalo, proběhla porada Jury a jezdců a padlo rozhodnutí, že se závod odjede ještě dnes. Nutno podotknout, že jezdci měli rozdílné názory a ne všichni jezdci se s tímto názorem ztotožňovali.

Každopádně bylo rozhodnuto, ale po odjetí tréninku se opět na mariánskolázeňský stadion spustil déšť a to byl konec pro dnešní mistrovský závod. Prozatím bez náhradního termínu.

Na stadionu sledoval a fotografoval: Mirek Horáček

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*