Extraliga družstev v Pardubicích

Zítra odpoledne odstartuje druhé kolo české nejvyšší soutěže Extraligy družstev v Pardubicích. Zatímco pražský klub spoléhá opět jen na své jezdce, Žarnovica znovu povolává Artema Lagutu, AK Slaný Jakub Jamroga a domácí Pardubice Andžejse Lebeděvse. 

Závod odstartuje na Svítkově slavnostním nástupem v 18 hodin. Domácí pardubický tým vstupuje do závodu jako aktuální lídr tabulky. Opět vsází na dvě největší esa Václava Milík a Andžejse Lebeděvse. Tým doplní Hynek Štichauer, Matouš Kameník a Jan Jeníček.

Tým AK Markéta Praha znovu vytvořili sestavu jen z českých jezdců a odraz ze čtvrtého místa tabulky tak nebudou mít příliš jednoduchý. Horká želízka Jan Kvěch a Adam Bubba Bednář však můžou s výsledky ještě zamávat. Pokud budou dobře bodovat i Jan Macek, Daniel Klíma a Jaroslav Vaníček, nic není ztraceno.

AK Slaný se rozhodli neobsadit startovní číslo 19, v soupisce tak mají jen 4 jezdce, ale chybět nebude domácí Eduard Krčmář.

Slovenský tým přijíždí ve složení Martin Vaculík, Artem Laguta, Sebastian Kössler a Jakub Valkovič. I u tohoto týmu zůstává jedno startovní číslo neobsazeno, ale jak již dokázali v Praze, je potřeba s nimi počítat!

AMK ZP Pardubice
1 MILÍK Václav
2 KAMENÍK Matouš
3 LEBEDĚVS Andžejs
4 ŠTICHAUER Hynek
17 JENÍČEK Jan

AK Markéta Praha
5 MACEK Jan
6 KLÍMA Daniel
7 KVĚCH Jan
8 VANÍČEK Jaroslav
18 BEDNÁŘ Adam Bubba

AK Slaný
9 BELAN Bruno
10 JAMROG Jakub
11 CHMIEL Robert
12 KRČMÁŘ Eduard
19 –neobsazeno–

Dynamax Žarnovica
13 VACULÍK Martin
14 LAGUTA Artem
15 KÖSSLER Sebastian
16 VALKOVIČ Jakub
20 –neobsazeno–

 


Úvodní foto: Petr Makušev

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*