Mladý veterán nakonec memoriál stihne

Auto klub Markéta oznámil další skvělou zprávu, a to že Josef Franc na 51. ročníku Memoriálu Luboše Tomíčka bude a bude bojovat o vítězství. Jeho účast byla velmi nejistá, neboť v sobotu bude závodit na MS na dlouhé ploché dráze ve francouzském Morizes. Pražský jezdec se nechtěl vzdát myšlenky, že by se letošního ročníku závodu neúčastnil a přemýšlel, jak se nejrychleji dostat z francouzského Morizes zpět do Prahy. Nakonec se mu podařilo vybrat vhodné letenky a závod v Praze tak stihne. A věřte, že to pro mladého veterána nebyla jednoduchá volba, protože letecká doprava jeho oblíbenou rozhodně není.

Navíc startovní listina na 51. ročník je kompletní. Účast potvrdili i poslední dva jezdci – Adrian Cyfer a Tero Aarnio. Náhradníci budou Filip Hájek se startovním číslem sedmnáct a Daniel Klíma s číslem osmnáct. 

51. Memoriál Luboše Tomíčka se uskuteční v neděli 8. září od 16 hodin. Rozhodně se vyplatí na pražský stadion dorazit o něco dříve, neboť na Vás čeká zajímavý doprovodný program, vedle roztleskávaček a bubenické kapely nebudou chybět bratři Podmolové se svou Podmol Bros SHOW. Od 14:30 do 15:00 je umožněn volný vstup divákům do depa. A co víc, děti do 15 let mají vstup zdarma. Tak na co čekat? Vyražte si užít nedělní odpoledne na břevnovský stadion. 

<strong>Jezdci 51. ročníku MLT:</strong>
Michael Härtel
Dominik Möser
Matic Ivačič
Linus Sundström
Ondřej Smetana
Josef Franc
Zdeněk Holub
Petr Chlupáč
Jan Kvěch
Marko Levishyn
Jack Holder
Chris Holder
David Pacalaj
Niels – Kristian Iversen
Adrian Cyfer
Tero Aarnio

Filip Hájek
Daniel Klíma

Foto a zdroj: speedway-prague.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*