Do Kopřivnice jedou týmy v jiném složení než byly v Praze

Ve středu, v den státního svátku, se od 14 hodin uskuteční Extraliga družstev v Kopřivnici. Pražský celek bude startovat ve stejném složení jako v Praze, stále bude chybět Matěj Kůs. Změny udělali manažeři všech ostatních týmů. V Interteamu bude chybět Martin Vaculík, David Pacalaj i Adrian Gala. Nahradí je Ján Mihálik, Michal Tomka a Michael Härtel. 

Pardubicím bude chybět Patryk Dudek, kterého zastoupí Grzegorz Walasek. Své místo v týmu protentokrát opouští i Hynek Štichauer a Daniel Šilhán, na jejichž pozice jsou dosazeni Jaroslav Petrák a Martin Gavenda. 

Poslední změny jsou i v týmu AK 3ton Slaný, kde nebude chybět domácí Eduard Krčmář, v Praze dobře bodující Zdeněk Simota a Jakub Valkovič na pozici juniora. Místo Michala Dudka a Jakuba Jamroga nastoupí Martin Málek a Marcin Nowak.

Zdá se, že tentokrát budou sestavy více vyrovnané než při pražském závodě, kde vévodili zejména zahraniční jezdci. Dobře nakročeno má pardubický tým s Grzegorzem Walaskem a horkým želízkem v ohni Václavem Milíkem, který, jak se v sobotu ukázalo, začíná opět objevovat svou výbornou výkonnost. 

Startovní listina (8.5.2019, Kopřivnice)
AK Markéta Praha
1 SMETANA Ondřej
2 KVĚCH Jan
3 CHLUPÁČ Petr
4 ŠKURLA Michal
17 FRANC Josef

SC Interteam
5 HÁJEK Filip
6 HÄRTEL Michael
7 HOLUB Zdeněk
8 MIHÁLIK Ján
18 TOMKA Michal

AMK ZP Pardubice
9 MIKEL Patrik
10 PETRÁK Jaroslav
11 WALASEK Grzegorz
12 GAVENDA Martin
19 MILÍK Václav

AK 3ton SLANÝ
13 KRČMÁŘ Eduard
14 NOWAK Marcin
15 VALKOVIČ Jakub
16 SIMOTA Zdeněk 
20 MÁLEK Martin

Foto: Petr Makušev

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*