Průběžné časové harmonogramy na plochodrážní víkend

Velký český plochodrážní víkend je tady a redakce SpeedwayNews.cz se rozhodla sepsat průběžné časové harmonogramy všech závodů, které se při prodlouženém víkendu uskuteční. Doporučujeme si časové harmonogramy projít, abyste měli jistotu, že nic nepropásnete. Na programu je toho více než dost. 

MS jednotlivců do 21 let – finále (PÁTEK 28.9.2018)
10:00 – otevření stadionu pro pořadatele a jezdce
12:00 – otevření tiskového střediska
12:00 – prezentace jezdců pro trénink
14:00 – otevření stadionu pro diváky  
14:00 – první zasedání Jury
15:00 – trénink
18:00 – druhé zasedání Jury
18:50 – slavnostní nástup
19:15 – start první jízdy
21:20 – semifinálové a finálové jízdy, následuje vyhlášení vítězů a tisková konference

44. Zlatá stuha juniorů (SOBOTA 29.9.2018)
10:00 – otevření tiskového střediska
10:00 – autogramiáda plochodrážních legend v Paláci Pardubice (POZOR! ne na stadionu)
10:00 – prezentace jezdců Zlaté stuhy
11:00 – otevření stadionu pro diváky
12:00 – první zasedání Jury
12:30 – rozprava s jezdci
12:45 – trénink jezdců (do 13:20)
13:45 – slavnostní nástup
14:05 – start první jízdy
14:35 – vložený závod JAWA CUP 
14:45 – start druhé série
15:20 – vložený závod JAWA CUP 
15:30 – start třetí série
16:05 – vložený závod JAWA CUP 
16:15 – jízda 13. a 14. Zlaté stuhy
16:35 – jízda 15. a 16. Zlaté stuhy
17:00 – vložený závod JAWA CUP 
17:20 – JAWA CUP – finále
17:25 – finále Zlaté stuhy
17:30 – vyhlášení vítězů
18:00 – závěrečné zasedání Jury

70. Zlatá přilba města Pardubice (NEDĚLE 30.9.2018)
9:00 – otevření tiskového střediska
9:00 – otevření stadionu pro diváky
10:30 – zasedání Jury
11:00 – slavnostní převoz zlaté přilby z třídy Míru na svítkovský stadion
11:50 – slavnostní nástup
16:15 – malé finále závodu o ZP
16:20 – finále závodu o ZP
16:35 – slavnostní ceremoniál vítězů
17:00 – tisková konference
17:15 – závěrečné zasedání Jury

50. Memoriál Luboše Tomíčka (PONDĚLÍ 1.10.2018, Praha)
13:00 – otevření Race Office a info centra + stadionu pro jezdce
14:00 – otevření pokladen
16:30 – otevření stadionu pro diváky a tiskového střediska
16:30 – staročeský šraml v areálu – živá hudba
16:30 – 17:30 – volný vstup do prostoru depa pro diváky
17:45 – 18:00 – autogramiáda
18:00 – otevření prostor VIP
18:10 – doprovodný program – vystoupení bubenické skupiny MLASK
18:15 – vyklizení depa od hostů a novinářů
18:45 – začátek hlavního závodu, slavnostní nástup
19:07 – 1. jízda
21:27 – finálová jízda
21:40 – 21:45 vyhlášení vítězů, předání pohárů a kytic,
21:47 – ohňostroj a tisková konference

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*