Tým Betard Sparta Wrocław převálcoval Cash Broker Stal Gorzów

Včera večer se uskutečnil další závod polské nejvyšší soutěže PGE Ekstraliga, kde se utkaly týmy Betard Sparta Wrocław a Cash Broker Stal Gorzów. Ten nastoupil do závodu v oslabení, neboť mu na soupisce chyběli dva jezdci, oproti tomu Wrocław nasadila na číslo šestnáct Maxe Fricka. Nechyběl ani Václav Milík, který je jedním z tahounů wroclawského týmu. 

Sparta měla již od začátku velkou převahu nad Stalem. Václav Milík v jízdě čtvrté přivezl svému týmu vítězství, které podpořil Patryk Wojdyło jedním bodem. Poté se již pardubický jezdec příliš neprojevil, dvakrát dojel třetí a ve své poslední jízdě nedojel do cíle, neboť ho postihl defekt motocyklu. Za Stal Gorzów jeli nejlépe Bartosz Zmarzlik a Szymon Woźniak. Do bojů nezasáhl Damian Drózdz za Wrocław, kterého v jízdách nahradil Max Fricke. 

Po třinácté jízdě bylo skóre 49:29 pro tým Betard Sparta Wrocław. Do čtrnácté jízdy nasadil manažer domácího týmu Maksyma Drabik a Andžejse Lebeděvse. Stanisław Chomski z Gorzówa vsadil na Krzysztofa Kasprzaka a Grzegorze Walaska. Ukázalo se, že to nebyla špatná volba, protože jezdci Gorzówa dojeli na druhém a třetím místě, čímž se bodově sice příliš nepřiblížili domácímu celku, ale zvládli alespoň remízu. 

Do patnácté jízdy nasadil Rafał Dobrucki Taie Woffindena a Macieje Janowskiho, naopak Chomski sázel na svá esa Bartosze Zmarzlika a Szymona Wozniaka. Oba jezdci potvrdili svou pozici v hostujícím týmu, Zmarzlik projel cílem jako první, druhý dojel Janowski, třetí Wozniak a překvapivě nebodoval Woffinden. Bartosz s Szymonem dovezli Gorzowu druhé vítězství, první bylo v jízdě osmé (1:5) a druhé v patnácté jízdě (2:4). Přesto to nestačilo na výraznější přiblížení a hosté na olympijském stadionu ve Wrocławi prohráli 36:54. 

Na závěr přišli jezdci z Betard Sparta Wrocław poděkovat fanouškům za podporu. 

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*