České ledy začátek domácí sezóny už nezahájí

Každý, kdo byl z loňského roku natěšený na české ledy, musí být zklamán. Všechny plánované domácí závody byly definitivně “odpískány”. Přestože je zde ještě naděje, že by se závody zrealizovali v březnu, optimistické vyhlídky to moc nejsou. Teplo o sobě dává vědět již nějakou dobu a nezdá se, že by to v březnu mělo vypadat jinak.

Avšak, říká se: naděje umírá poslední. A tak věříme, že všichni fanoušci ledové ploché dráhy v sobě naději na uskutečnění domácích závodů zachovají.

Petr Moravec se k dané situaci vyjádřil: “Vzhledem ke skutečnosti, že se nezměnil ráz počasí na území České republiky musím i tento týden Vás všechny informovat, že ve dnech 03.- 04.02. 2018 se žádný závod ledové ploché dráhy v České republice neuskuteční. Závody letošního šampionátu, vzhledem k tomu, že pětice našich jezdců odjíždějí do konce února na reprezentační akci do Ruska, bychom sice mohli v případě nečekaného zvratu počasí realizovat i v měsíci březnu, ale jsme asi všichni realisté. Pokud by se takový zázrak stal budu Vás neprodleně kontaktovat. Děkuji všem, co se měli zájem v letošním roce závody MČR na ledové ploché dráze realizovat, ale vzhledem k počasí vyšla jejich práce nazmar.

Foto: Ice Speedway ČR (facebook)

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*