Jezdci z Wrocławi se setkali s fanoušky, nechyběl ani Václav Milík

Sobotní den patřil ve Wroclawi místnímu polskému plochodrážnímu klubu Betard Sparta Wrocław. V nákupním centru Wroclavia se konala prezentace tohoto týmu. Fanoušci obklopili všechna volná místa, která se naskytla nejen kolem pódia, ale také v dalších podlažích obchodního centra a vytvořili pro jezdce perfektní atmosféru. Součástí toho byl i český jezdec Václav Milík.

Ještě před samotným příchodem závodníků byl pro diváky připraven doprovodný program, nechyběly ani soutěže o ceny. Poté již nastoupili, za velkých ovací, jezdci na pódium a byl nejen čas představit jezdce na sezónu 2018, ale také byl prostor na dotazy od fanoušků. Mimo jiné také Maciej Janowski slíbil fanouškům, že se budou snažit dosáhnout příští rok titulu, který letos ukořistil tým Fogo Unia Leszno.

Mezi přítomnými byl i Mariusz Cieślinski, polský kickboxer a thaiboxer, který tým připravuje na sezónu. Jeho tréninky si za všechny pochvaloval kapitán týmu Maciej Janowski. Nechyběl ani trenér Rafał Dobrucki.

Boj za extraligovým titulem bude dlouhý, ale již teď je jasné, že Betard Sparta Wrocław bude pro všechny silným soupeřem. Při pohledu na jména, která jsou v tomto týmu je to snad každému fanouškovi ploché dráhy jasné.

Jezdci Betard Sparty Wrocław:
Maciej Janwoski – kapitán
Tai Woffinden (GBR)
Václav Milík (CZE)
Andžejs Lebeděvs (LAT)
Damian Drózdz
Max Fricke (AUS)
Maksym Drabik
Przemysław Liszka
Gleb Chugunov (RUS)

Zdroj: Sportowefakty.pl / Wts.pl
Foto: gazetawroclawska.pl

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*