Unia Leszno musí hledat náhradu

Tým Unia Leszno měl úspěšný rok. Na závěr sezóny oslavili Býci titul mistra polské extraligy pro rok 2017, kdy porazili Spartu Wrocław. Ale teď má vedení  mistrovského týmu zamotanou hlavu. Někteří jezdci se rozhodli přesedlat na “jiného koně” a Unia Leszno musí hledat náhradu. 

První přišel s odchodem polský jezdec Grzegorz Zengota, který se vrací do rodného města. Po pěti letech opouští Leszno a vrací se do Zielone Góry, v které působil několik let, než se stal “býkem”. Další rána pro vedení týmu přišla od Nickiho Pedersena, který v Leszně působil od roku 2014. Dánský jezdec, který se letos potýká se zraněním, bude v roce 2018 jezdit za Unii, tentokrát, ale za Unii Tarnów. 

A nebyl to poslední odchod, který potkal Unii Leszno. Odejít se rozhodl i Nickiho kolega Peter Kildemand, který taktéž posílí tým Unia Tarnów. Býky teď čeká velký úkol, a to najít za tyto jezdce náhradu. Mezi adepty patří Jaroslaw Hampel, Brady Kurz a Leszno by rádo přivítalo i Maxe Frickeho. Nic však není potvrzeno, tým stále hledá možné varianty. 

Kdo nakonec zastoupí velké tahouny klubu a zda bude mít Unia Leszno šanci na obhájení titulu se fanoušci dozví snad co nejdříve. Závodníci, kteří se rozhodli odejít, ale nezapomněli poděkovat fanouškům za letitou podporu. Grzegorz Zengota na svůj youtube kanál nahrál video, které slouží jako velké díky všem fanouškům. 

 

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*